GameIran

وبلاگي در تمامي زمينه هاي بازي هاي رايانه اي

دانلود بازی ایرانی مسابقات خیابانی

دانلود بازي ها

دانلود بازی ایرانی مسابقات خیابانی

شرکت نوین پندار یک بازی جدید به اسم مسابقات خیابانی رو داره تولید میکنه.
هدف این شرکت از طراحی و ساخت بازی رایانه ای برآوردن نیاز جوانان به روشی مناسب و مطابق شرایط فرهنگی کشور و جذب و به کارگیری نیروهای متخصص جهت تولید و بالندگی در صنعت ساخت بازیهای رایانه ای در سطح جهان است. این شرکت سعی میکند تا علاوه بر ایجاد بستری مناسب جهت پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، آنان را با موضوعاتی آشنا کند که شاید تجربه عملی آن در محیطی واقعی امری دست نیافتنی یا بعید باشد. علاوه بر آن سعی شده است تا نوجوانان و جوانان را از طریق بازی و سرگرمی با پیام های فرهنگی و اخلاقی مناسب مانوس کرده، تجربیات علمی آنان را نیز افزایش دهیم تا پلی بین صنعت خودرو سازی کشور و جوانان علاقه مند به آن ایجاد گردد و مزید بر آن حس خودباوری و اعتماد به نفس در جهت تولید بازیهای رایانه ای در سطح کشور بین جوانان علاقه مند به صنعت ساخت بازیهای رایانه ای افزایش یابد.
امید است تا با حداکثر توان و نیروی خود و یاری جستن از خداوند متعال و الطافش(از جمله صبر و شکیبایی) موفق به تولید محصولی گردیم که نیاز جوانان به بازیهای رایانه ای و سربلندی و افتخار تولید یک بازی رایانه ای قابل بحثدر سطح جهانی را به همراه داشته باشد.
مسابقات خیابانی یک بازی سه بعدی در ژانر شبیه سازی - اتومبیلرانیاست که بازیکن را در نقش یک راننده علاقمند به مسابقات اتومبیلرانی قرار داده و در طی اتفاقات و مسابقات متنوع در برخی نقاط تهران بزرگ او را به یک راننده حرفه ای مسابقات اتومبیلرانی که آشنا به اصول فنی انواع خودروهای ساخت داخل کشور و نحوه ارتقاء آنان تا سطح خودروهای عضلانی و اسپرت است، قرار خواهد داد.
سایت بازی مسابقات خیابانی:http://www.iranautorace.net

دانلود نسخه آزمایشی:http://www.iranautorace.net/NPWebSiteSR/ASPXForms/MultiMedia.aspx#txtpart2

نويسنده : فراز

+ نوشته شده در  شنبه بیست و یکم دی ۱۳۸۷ساعت 0:48  توسط Neo  |